Popup, online a ako to celé začalo

O našu radosť z jedla a dizajnu sme sa s vami rozhodli podeliť v lete 2017. Zopár mesiacov príprav a radosti vyústilo v novembri, kedy sme pripravili náš prvý TheKitchen popup v bratislavskom Auparku.

Prvý popup

Zamilovali sme sa do nášho nového, na mieru vyrobeného stánku, ktorý sa pre nás na viac ako 5 týždňov stal doslova domovom. Tešilo nás stretávať vás a vidieť reakcie na vašich tvárach. Veľa sme sa naučili, zistili sme, čo sa vám páči a spoznali sme množstvo ľudí, ktorí majú radi rovnaké veci ako my.

 

Urban Market

V polovici decmebra sme sa z Auparku presunuli na 3-dňový Urban Market, ktorý nám je svojim konceptom veľmi blízky a tešili sme sa zo známych tvárí ale aj z nováčikov, ktorý naše vecičky videli po prvý krát.

 

Online svet

V období Vianoc sme sa potom už naplno pustili do prípravy stránky a eshopu, ktorý sa nám podarilo spustiť až začiatkom marca. Lebo Miki je príliš veľký perfekcionista a Katka má katastrofálny time manažment. Alebo to možno radšej povedzme tak, že na dobré sa dlho čaká. Ale dočkali sme sa. My a hlavne vy a tak vám prajeme príjemné prezeranie, čítanie a mnoho chutných inšpirácií do vašich kuchýň a životov.

 

Tešíme sa na váš na ďalšom popup-e, ktorý pre vás pripravujeme už v Apríli.

Katka a Miki

Novšie články