Značka TheKitchen je na predaj

Pamätám sa akoby to bolo dnes. Sedeli sme v obývačke mojich rodičov a uvažovali sme ako na Slovensko priviezť to, čo si my sami najradšej vozíme z výletov do zahraničia. Ako milovníci varenia a dobrého jedla sme už roky do príručnej batožiny balili namiesto suvenírov taniere, lebo u nás také neboli a nám každý jeden kus dodnes pripomína zážitky z našich ciest. V septembri 2017 sme na svet priviedli TheKitchen a začali zo Škandinávie, Belgicka a Japonska dovážať dizajnové doplnky do kuchyne. 

Môj takmer otec a ostrieľaný stolár nám urobil nádherný predajný stánok, ktorý sme si nakreslili a vysnívali. Miki spravil krásny eshop a nadšene sme sa pustili do online predaja aj do pop-up akcií.

Už v tom období som ja (Katka) mala Sprout Me a My Mylk a Miki robil marketing a komunikáciu pre niekoľko klientov. Už v tom období sme toho mali viac ako dosť. Lenže s nadšením prichádza nová energia a s ňou chuť zvládať toho oveľa viac ako je bežné. S TheKitchen sme strávili 3 nádherné roky. Vždy pred Vianocami sme mali predajný pop-up v bratislavskom Auparku, kde sme sa stretávali s ľuďmi, ktorí nás už poznali a skladali si u nás kolekcie riadu a doplnkov, ale aj s úplne novými, ktorí s hviezdičkami v očiach obdivovali všetko, čo sme do nášho malého obchodíku vybrali a vyskladali.

Už minulý rok to bolo ťažké. Ja som musela zrušiť My Mylk, lebo množstvo práce v oblasti marketingu nám neustále pribúda a času máme stále menej. Problém je, že máme radi každú našu prácu. Každú sme si vydreli, premysleli do detailov a ľúbili celým srdcom. Dnes však vieme, že TheKitchen sa nám už tento rok nepodarí venovať.

Preto sme sa rozhodli posunúť tento nádherný projekt niekomu inému, za veľmi symbolickú sumu. Aby sme si tie krásne taniere už ďalej nemuseli nosiť zo zahraničia, ale aby sme si ich mohli kúpiť priamo tu. Od TheKitchen, ktorá síce už nebude naša ale bude!

Chceme aby bola a preto jednému z vás ponúkame:

  • web a eshop (platforma Shopify)
  • Facebook (700 followerov) a Instagram (1800 followerov)
  • identitu značky a všetky grafické podklady
  • kvalitný na mieru vyrobený predajný stánok z bielej drevotriesky a smrekového dreva s 3 zásuvkami a 3 uzamykateľnými skrinkami + stojan z rovnakého materiálu s 3 policami. Rozmer stánku je 3 metre a je rozložiteľný na 3 časti pre lepšie presúvanie a skladovanie
  • zoznam kontaktov na dodávateľov

Značku TheKitchen spolu so všetkým, čo k nej patrí radi posunieme niekomu, komu urobí radosť za veľmi priateľskú sumu, ktorú s vami radi prediskutujeme osobne.

Podmienkou v rámci odpredaju značky je odkúpenie tovaru, ktorý máme na sklade v nákupných cenách. 

Ak vám to znie ako #dreamcometrue, pošlite nám mail na hello@thekitchen.sk. Prípadne ak viete o niekom, koho by mohla táto ponuka zaujať, dajte mu vedieť.

Zatiaľ sa nelúčime, no predbežne aj tak ďakujeme všetkým, ktorí nás podporovali a robili si u nás radosť. Užili sme si to! :)

Katka & Miki & TheKitchen

 

 

 

 

Staršie články