Náš príbeh

Boli sme Katka a Miki, teraz sme Pekolo a Viki :) Od jesene 2020 má TheKitchen nových majiteľov. Tak sa vám trošku predstavíme :)

Mám rada dizajn, staré drevo a pekné veci, ktoré majú svoj príbeh, dušu a charakter. Pekolo miluje dobré a kvalitné jedlo a výberovú kávu, ktorú Vám s radosťou pripraví, ak si zvolíte osobný odber a pre svoju objednávku si prídete k nám domov. Neodmysliteľnou časťou nášho dream teamu je naša dcéra Betka, ktorá nám pomáha baliť vaše objednávky, zbiera kvietky, ktoré zdobia vaše balíčky a samozrejme najradšej žrebuje naše súťaže :)

Vždy sa snažíme robiť veci naplno, obklopení tými správnymi a šikovnými ľuďmi. Aj pri zariaďovaní nášho domu sme natrafili na skvelých ľudí, ktorých výrobky boli presne také, aké sme k sebe domov hľadali. Kvalitné, originálne a minimalistické. A aj takto prirodzene neskôr vznikli naše srdcové spolupráce s obľúbenými značkami. Záleží nám na detailoch, výborných zákazníckých službách, originálnych produktoch a celkovo na dobrom pocite našich zákazníkov od prvej návštevy eshopu až po radosť z rozbaľovania balíčka a následné používanie produktov.

Tešíme sa z každej objednávky, spätnej väzby, ktorú nám dávate a sľubujeme, že Vám naďalej budeme prinášať len krásno a kvalitu :)

Viki a Pekolo